Początek nowego stulecia to data powstania Evergreen Orchestra...
Również w Polsce, tradycje orkiestr tanecznych sięgają lat powojennych. Piosenki lat 50 i 60 mają niepowtarzalny klimat. Zyskały one w owym czasie ogromną popularność, zwłaszcza dzięki wykonawcom takim jak Mieczysław Fogg, Andrzej Bogucki czy chór Czejanda, którym akompaniowała Orkiestra J. Cajmera lub Orkiestra Taneczna Polskiego Radia pod dyrekcją Edwarda Czernego, a w późniejszych latach Stefana Rachonia.
EVERGREEN ORCHESTRA korzystała z repertuaru orkiestr i big-bandów, które na stałe wpisały się do kanonów światowej muzyki rozrywkowej. W repertuarze znalazły się zarówno standardy takich kompozytorów jak; m.in. Cole Porter, Irving Berlin, Bert Kaempfert, czy też znane wszystkim tematy filmowe takie jak; „The Godfather” Nino Roty, „The Man and Woman” Francisa Lai, „Breakfast at Tiffanys” Henry’ego Mancini. Oczywiście nie mogło zabraknąć motywów przewodnich polskich produkcji filmowych; „Vabank”, „Czterdziestolatek”, „Ballada 07”, czy „Noce i dnie”. Częścią składową programu były standardy oraz piosenki popularne w Polsce w latach 50 i 60 przy których dźwiękach i dziś nogi same niosą nas do tańca.
„In the Mood”, „American Patrol”, „Petit Fleur”, „Besame Mucho”, „Strangers in the night”, jak również i polskie przeboje „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Kasztany”, „O mnie się nie martw”, „Rudy rydz” i wiele, wiele innych.
Po udanych koncertach na „Hi Seoul Festiwal” w Korei oraz „Fall In Love with Warsaw” w Szwecji na Gotlandii w sierpniu 2007 Evergreen Orchestra zakończyła swoją działalność...
Pozostały zdjęcia i nagrania...